Obsługa firm

Obsługa informatyczna firm odbywa się na zasadzie wykupionego abonamentu w stałych terminach jak i doraźnie poprzez przyjazdy awaryjne "na telefon". Jako jedni z nielicznych używamy oprogramowania do zdalnego serwisu komputerowego, dlatego też w przypadku typowych problemów, klient może liczyć na pomoc w ciągu paru chwil od zgłoszenia awarii! Stałe wizyty specjalistów, którzy rozwiązują bieżące problemy, wspierają Pracowników firmy, pełnią również funkcje prewencyjne czyli przewidują przyszłe zdarzenia - awarie za pomocą odpowiednich narzędzi. Naszym zdaniem podstawą bezpieczeństwa użytkowania sprzętu komputerowego jest zabezpieczenie prewencyjne, czyli przeciwdziałanie i minimalizacja zagrożeń zanim one powstaną.

W ramach prewencyjnego modelu outsourcingu IT, proponujemy następujące kroki:

1. Wstępny audyt - rozpoznanie i przedstawienie możliwości wyeliminowania istniejących zagrożeń, dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb pracy klienta.

2. Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa - sieci oraz zabezpieczeń stacji roboczych, serwerów, poczty email.

3. Stałe wizyty specjalistów w ramach abonamentu - wizyty mogą odbywać się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem wizyt, bądź na wezwanie telefoniczne.

Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc ze strony serwisantów w siedzibie swojej Firmy lub w razie konieczności wykonania poważniejszej naprawy w naszym punkcie serwisowym. Wykorzystanie nowoczesnej technologii telekomunikacyjnej umożliwia naszym serwisantom również zdalne świadczenie usług (poprzez połączenie internetowe).

W przypadku drobnych awarii dla naszych Klientów dostępne są również bezpłatne konsultacje telefoniczne. Zapewniamy szybki czas reakcji na zgłoszenie serwisowe. Na terenie Kielc nie pobieramy opłat za dojazd. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług i zadowolenie klienta.

Gwarantujemy całkowitą poufność Państwa danych  zapisanych na nośnikach elektronicznych z możliwością ich szyfrowania przy użyciu haseł i kluczy dostępnych tylko dla klienta przez co niepowołane osoby nie mają do nich dostępu. Potwierdzeniem umiejętności jest świadectwo uczestnictwa kursu z zakresu „Zarządzania ryzykiem” i certyfikat uczestnictwa kursu z zakresu „Bezpieczeństwo IT i świetle obowiązującego prawa”.

Pracownicy udzielą również pomocy w zakresie utylizacji sprzętu wycofywanego z użytkowania.

Powrót do strona główna

Nie trać czasu w korkach, nasz serwis komputerowy przyjedzie do Ciebie do domu.


Naprawimy twojego laptopa lub komputer stacjonarny na miejscu, a przy typowych awariach zdiagnozujemy i naprawimy oprogramowanie przez internet! Dodatkowo w ramach usługi nasz serwis komputerowy udzieli BEZPŁATNĄ poradę jak lepiej zadbać o bezpieczeństwo systemu i danych w nim zgromadzonych.

Rekomendacje klientów

 • Mądry, kompetentny, słowny, współpracuję z nim od kilku lat. Mogę polecić go z czystym sumieniem.


  Romuald Jantarski
  Dyr. Domu Pomocy Społecznej PZN w Kielcach ul. Złota 7

 • Profesjonalizm, kompetentność, zaangażowanie, dokładność to jedne z wielu pozytywnych cech firmy "Pejotex" . Po kilkuletniej współpracy bez wahania powiem, że mogę liczyć na nich o każdej porze dnia i nocy :) bez względu na porę i odległość zawsze została mi udzielona pomoc. Dodatkowo obsługa jest wyjątkowo miła, przyjazna i wyrozumiała pod każdym względem. Polecam każdemu :)


  Agata Kot
  Ubezpieczenia Od A Do Z.

 • POLECAM, szybka i profesjonalna pomoc na każdym sprzęcie, tym starszym jak i najnowszym, nawet tam gdzie inni zawiedli - tu problemu nie ma z niczym.


  Halina
  Kielce

 • Szybka, profesjonalna obsługa to prezentuje firma Pejotex Przemysław Jewiak. Usługi w konkurencyjnej cenie.


  Kinga Ogrodowska
  Ubezpieczenia Od A Do Z

 • Współpracujemy z firmą Pejotex od kilku lat. W tym czasie wykazała się ogromnym profesjonalizmem w swoich obowiązkach. Wszystkie prace pomimo dużego rozrostu firmy są wykonywane terminowo i rzetelnie. Polecam współpracę.


  Patryk Ściegienny
  Dyr. Ubezpieczenia Od A Do Z.

 • W końcu firma, która się zna na swojej pracy.


  Jola
  Kielce

 • Profesjonalne podejście do problemu, rzetelnie i solidnie wykonana usługa


  Wioletta
  Kielce