Sprzedaż

Zajmujemy się indywidualnym doborem sprzętu komputerowego. Współpracujemy z największymi hurtowniami takimi jak: Action, Incom, ABC Data, AB, TechData. Sprzedawany sprzęt pochodzi tylko i wyłącznie z Polskiej dystrybucji i posiada Polską gwarancję. Nie oferujemy sprzętu czy oprogramowania z Allegro!

Oferujemy szeroką gamę sprzętu komputerowego i oprogramowania lecz:

- Nie jesteśmy typowym sklepem komputerowym

- Nie prowadzimy sklepu internetowego ze sprzętem

- W swojej ofercie nie mamy 10 000 artykułów

- Oferowany sprzęt zamawiamy pod konkretne potrzeby klienta

Nie utrzymujemy stanów magazynowych oferowanych towarów, dlatego nie staramy się sprzedać tego, który akurat "jest na stanie".

Dla nas NAJWAŻNIEJSZE jest oferowanie naszym Klientom sprzętu i oprogramowania, który będzie spełniał wszystkie postawione wymagania (czasem darmowe oprogramowanie, również do użytku komercyjnego, jest lepsze niż ich płatne odpowiedniki). Naszym celem jest dobranie i dostarczenie sprzętu dopasowanego do indywidualnych wymagań Klienta. Przy doborze sprzętu kierujemy się doświadczeniem zebranym podczas świadczenia usług serwisowych dla klientów indywidualnych jak i dużych firm. Taka forma współpracy z pewnością niesie za sobą ogromne korzyści z punktu widzenia Klienta.

Jak kupić u Nas!

1. Pierwszym etapem zakupów w naszej firmie jest przedstawienie przez Państwa swoich potrzeb i ewentualnych wymagań.

2. Następnie spośród ogromnej liczby produktów dostępnych na rynku staramy się wybrać te, które są:

 • niezawodne (pamiętamy nie tylko o wydajności, dla nas ważne jest również wykonanie, a przede wszystkim odpowiednie wyśrodkowanie jakości w stosunku do ceny)
 • niedrogie w zakupie
 • tanie w eksploatacji (np. drukarki)
 • mają dobre warunki gwarancji (gwarancję Next Business Day, pełna 2 letnia gwarancja na terenie Polski)
 • są sprawdzone przez Nas lub naszych Klientów (sprawdzone w codziennym działaniu)

3. Proponujemy Państwu wybrany przez nas sprzęt, przeważnie 2-3 modele i rekomendujemy Nasz wybór. Jeżeli podejmą Państwo decyzję o zakupie ustalamy formę płatności, sposób i czas dostawy oraz instalacji. Dostarczane komputery są zawsze przygotowane do pracy i zabawy z zainstalowanym pełnym pakietem oprogramowania (internetowego, biurowego, zabezpieczającego).

Oferujemy również zamienniki tonerów i wkładów atramentowych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych największych producentów.

Sprzedawane zamienniki posiadają najwyższą jakość druku i wydajność w porównaniu z oryginałami czy innymi zamiennikami zachowując rozsądne ceny.

Więcej w zakładce http://pejotex.pl/tonery

tusze

Nie trać czasu w korkach, nasz serwis komputerowy przyjedzie do Ciebie do domu.


Naprawimy twojego laptopa lub komputer stacjonarny na miejscu, a przy typowych awariach zdiagnozujemy i naprawimy oprogramowanie przez internet! Dodatkowo w ramach usługi nasz serwis komputerowy udzieli BEZPŁATNĄ poradę jak lepiej zadbać o bezpieczeństwo systemu i danych w nim zgromadzonych.

Rekomendacje klientów

 • Mądry, kompetentny, słowny, współpracuję z nim od kilku lat. Mogę polecić go z czystym sumieniem.


  Romuald Jantarski
  Dyr. Domu Pomocy Społecznej PZN w Kielcach ul. Złota 7

 • Profesjonalizm, kompetentność, zaangażowanie, dokładność to jedne z wielu pozytywnych cech firmy "Pejotex" . Po kilkuletniej współpracy bez wahania powiem, że mogę liczyć na nich o każdej porze dnia i nocy :) bez względu na porę i odległość zawsze została mi udzielona pomoc. Dodatkowo obsługa jest wyjątkowo miła, przyjazna i wyrozumiała pod każdym względem. Polecam każdemu :)


  Agata Kot
  Ubezpieczenia Od A Do Z.

 • POLECAM, szybka i profesjonalna pomoc na każdym sprzęcie, tym starszym jak i najnowszym, nawet tam gdzie inni zawiedli - tu problemu nie ma z niczym.


  Halina
  Kielce

 • Szybka, profesjonalna obsługa to prezentuje firma Pejotex Przemysław Jewiak. Usługi w konkurencyjnej cenie.


  Kinga Ogrodowska
  Ubezpieczenia Od A Do Z

 • Współpracujemy z firmą Pejotex od kilku lat. W tym czasie wykazała się ogromnym profesjonalizmem w swoich obowiązkach. Wszystkie prace pomimo dużego rozrostu firmy są wykonywane terminowo i rzetelnie. Polecam współpracę.


  Patryk Ściegienny
  Dyr. Ubezpieczenia Od A Do Z.

 • W końcu firma, która się zna na swojej pracy.


  Jola
  Kielce

 • Profesjonalne podejście do problemu, rzetelnie i solidnie wykonana usługa


  Wioletta
  Kielce